Pondělí 1. června 2020, svátek má Laura
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 1. června 2020 Laura

Ne korupčníci, ale voliči patří za mříže!

20. 08. 2012 15:03:32
Přestaňme už pořád dokola útočit na korupčníky. Jsou to jenom lidi. Intelektuální elita, která umí využít příležitost. Reprezentativní vzorek průměrného morálního profilu národa. Platilo vůbec někdy co Čech, to muzikant? Ne! Vždycky platilo, jen to málokdo řekl otevřeně, co Čech, to zloděj.

Tenhle národ dostal po revoluci dvě facky. Po obou se nějak zmátořil, oklepal a zase jako tupá ovce beká v dál.

Napřed nám národní bohatství rozkradli komunisti, veksláci a pražské podsvětí v kuponové privatizaci, kde pan tatíček, asi schválně, nenastavil žádné kontrolní mechanismy. Přišli jsme skoro o všechno to, co komunisti po kapkách tak dlouho budovali (čti kradli v malém každému z nás). Během měsíců a let zmizelo z republiky do ciziny více majetku, než během okupace Německem a Karlovy Vary nebyly více ruské ani za okupace Sovětským svazem v roce 1968. Zatímco si idealisti hráli na pravdu a lásku, pragmatici si cpali břicha.

A to ještě brzo nechají pánové u moci dotikat promlčecí lhůtu, po které už najednou nebude zločin zločinem. Na největší rozkrádačku v dějinách národa se vztahuje promlčecí lhůta, ale majetek církve ukradený komunisty vracíme i desítky let zpátky. Promlčecí lhůta je sviňárna, od slova "umlčet".

Druhé technické k.o. byla opoziční smlouva, kde se roku 1998 domluvili pánové Klaus a Zeman, že budou vládnout spolu. Dvě strany, do té doby nesmiřitelné, podvedly voliče a rozdělily si naši zemi. Od té doby se už nikdy nic nevyšetřilo, protože padni komu padni platilo, ale ne pro politiky ODS a ČSSD. Stát se stal bordelem, ve kterém měli někteří lidé všechny služby zdarma. A kdo by pak nechodil, že?

A ten šedivák Zeman si dovolí kandidovat na prezidenta. Ani deset let objímání stromů by nemohlo smazat zločin, který provedl této zemi. I stromům se tehdy chtělo blejt.

A tak český volič, hloupá ovce, už léta volí jednou ODS, podruhé ČSSD a diví se, že za obou stran je to pořád stejný bordel. Bodejť by ne, když tam jsou pořád ti samí lidé a jen sem tam někdo odejde do "vyslouženého" důchodu, protože si už nakradl dost. Svůj risk má za sebou a teď už jen krade z pozadí a užívá si na Floridě. A ovce mečí, jak se mají špatně.

Oranžová růže a modrý pták. Český volič je nesvéprávný. Napřed nechá 4 roky krást jedny a potom tupě volí druhé a doufá, že se něco změní. A takhle se to střídá rok co rok, s pravidelností ročního období. Doufání, ne informace a přemýšlení, je motivem českého volení.

Páchají větší zločin korupčníci, nebo voliči, kteří jim k tomu dají mandát? Svou blbostí připravujete apokalyptickou budoucnost pro své děti, vnuky a vnučky. V důchodu nebudou mít co žrát a budou vybírat popelnice a budou chcípat, protože na operaci v nemocnici nebudou mít prachy.

Nechali jste vytunelovat budoucnost svých dětí. Vy ještě nějak dožijete, na dluh, ale budoucí generace vás za tyhle zločiny odsoudí, protože nebude už ani na papírovou rakev.

A po nás - -! což - ať přijde potopa!

P.S.

Přidávám link na dokument o opoziční smlouvě. Pokud někdo volí ODS nebo ČSSD, nebo Zemana za prezidenta, tak u mně je jeho volit ne od "volba", ale od "vola"

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/407235100021003/

Autor: Patrik Schoupal | pondělí 20.8.2012 15:03 | karma článku: 25.17 | přečteno: 1245x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Jan Bartoň

Obce, města a kraje nejsou stát? Pozoruhodná idea!

Poté, co poslanecká sněmovna schválila jednomyslně pomoc podnikatelům a malým firmám, spustila opozice křik kvůli údajnému „vyhladovění“ obcí, měst a krajů. Jak je to tedy?

1.6.2020 v 8:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Ondřej Šebesta

Rodinná story Donaldova

„Ano, je to idiot bez špetky selského rozumu a jakýchkoli sociálních dovedností, ale je to můj syn. Jen doufám, že nikdy nepůjde do politiky, to by byla katastrofa!“ Mary MacLeod Trump

1.6.2020 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 65 | Diskuse

Ivo F. Cilich

Co bude s EET příští rok a co asi bude říkat Babiš

Nepředpokládám, že by premiér Babiš do konce roku sám rezignoval. Dokonce ani nepředpokládám, že by byl do té doby pravomocně odsouzen a nastoupil případný soudem uložený trest.

31.5.2020 v 20:38 | Karma článku: 18.16 | Přečteno: 392 | Diskuse

Lubomír Stejskal

I politické mrtvoly mohou mít pravdu

Sobotní Lidové noviny čtu především – i když ne výlučně – kvůli Poslednímu slovu Jiřího Hanáka. Ne že bych s ním ve všem nutně souhlasil, ale líbí se mi, jak píše. Jeho styl. Tentokrát mě ale nepříjemně překvapil.

31.5.2020 v 19:25 | Karma článku: 26.42 | Přečteno: 904 | Diskuse

Jan Ziegler

Čína je zločinnou agresivní mocností, Je suis Tchaj-wan a Hongkong

Důkazem je Pekingem schválený zákon o národní bezpečnosti, který omezuje práva obyvatel a Hongkongu a je de facto porušením zásady jedna země, dva systémy. Nepřijatelné je rovněž vyhrožování Tchaj-wanu.

31.5.2020 v 13:07 | Karma článku: 23.03 | Přečteno: 427 | Diskuse
Počet článků 28 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 8089

Absolvent FSS MU obor psychologie, sociologie. Tvořím internetové stránky o alternativních metodách léčby rakovin www.alternativnicesta.cz

Seznam rubrik

Oblíbené články

více

Astronauté z Crew Dragonu jsou na palubě Mezinárodní vesmírné stanice

Americká soukromá loď s lidskou posádkou Crew Dragon se připojila k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) a astronauté...

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Na největší stavbě v Minecraftu pracuje 400 lidí již skoro devět let

Project Greenfield je jedním z největších fanouškovských projektů v počítačových hrách vůbec, jeho cílem je postavit v...