Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Penězovládci

29. 06. 2012 20:06:08
Penězovládce je každý člověk, který má víc peněz, než sám váží. Vlastní poddané a řídí skrze ně loď. Česká republika je loď. Kdo je lodník, kdo šroub a kdo drhne paluby?

Lodník penězovládce Kellner.

Fešák a štramák, který vypustil na veřejnost po revoluci už 3 své (ne nahé) fotky. Poddaní sídlí na Hradě a v podhradí.

"Když se o prezidenta nepostará stát, je to na soukromnících." (Kellner1) Neboj Péťo, on se o sebe už postaral sám. Ale zpívá se "neopouštěj staré známé pro nové" a taky, že dluhy se maj plnit, hlavně o Vánocích. A za co mu vlastně dlužíš, Péťo? Za nic? Cha, nevěřím a přijímám Sázky.

Kellnerův byznys potřeboval šrouby jen kdysi, za Klausovy vlády v ODS, tenkrát to býval velký taťka, mega šroub. Co otočil, to už nepustil. V ODS se mu tehdy přezdívalo El Lapicero de Chile (velký péro z Chile). Teď už je Kellnerovo podnikání za vodou. Nadnárodní kolos, který dávno přesáhl hranice státu a teď už zkoumá spíše velkou ruskou duši. Ale jak vidno, na setkání s velkým pérem je těžké zapomenout.

Sokol stěhovavý (Falco peregrinus). Loví téměř výhradně (jiné modré) ptáky za letu.

Palubní podlahu na týhle lodi už, od dob kupónové privatizace, drhneš ty a já. Velký taťka rozdělil bohatství národa mezi komunisty, veksláky a pražskou galérku. Ti jediní měli v té době škváru. A od té doby nám tato Trojice vládne a jsou Jedno.

Lodník penězovládce Bakala.

Poddaní sídlí na zámku a v podzámčí. Byty, nebyty, milion sem, milion tam. 8 miliónů na volební kampaň pro TOP. 6 milionů pro VV a za 15 se dá pořídit ODS.2 Uhlobaron, který prý má v oblibě i barona Prášila (nebo jeho syndrom?).

A co s tím k čertu má co dělat Bohuslav Sobotka?

Lodní deník, léta páně 2004. Ministr financí Sobotka podepsal privatizaci OKD3

Rok 2012, předseda ČSSD a člověk, jehož dopis z roku 2006 cituje Kalousek na obranu Parkanové.4 Sobotku slaviti budeš! Pozor na levici, se kterou se u Arabů utírá prdel.

A u stolu nám sedí-klimbá věčně spící kníže (pardon, hrábě), vedle něj bojovná "všechno podepíšu, vzpomínat i zapomínat a voči při tom zavírat" Vlasta, levopravý Sobotka (který si levicovými idejeme vytírá..) a na všechno dohlíží odborník na všechno a známý bojovník proti policejnímu státu, Mirek Ká, kterému už zvoní hrana a v hlavě hučí hříchy minulosti.

Koalice TOP09 a ČSSD v dalším volebním období? Není vyhnutí. Při obchodování s akciemi se tvoří portfolio, kde se rozkládá riziko investice do více oblastí. Penězovládci dělají to samé. Nikdy nevsadí jen na jednu kartu. V každé stáji mají své koně. Jsou to takoví levostředopraví mutanti. To aby nevznikla pochybnost, že není od revoluce skutečného rozdílu mezi volením levice a pravice.

Podlahu v RPG bytu drhneš ty a já.

Lodník penězovládce Bárta.

Šikovný kluk, s přístupem k technice, chytrej a mazanej, filantrop, pilný student Koránu, hlavně po ránu, který, podle islámského práva, odmítal účtovat úroky. Přecenil ale studijní možnosti svých spolupracovníků, kteří doma výtisk Koránu nevlastnili a použili tak Starý zákon, kde je půjčka bez úroku chápána jako úplatek.

A jednou pak, po těžké noci na víně, ve stájích, dostal ránu od poddaného, nějaký obyčejný kočí to byl, slouha, kterého přichytil, jak mu užírá škvarky. A už z něj není lodník, ale šroub. Ještě zkouší hodit záchranný kruh a vytvořit nový most k LIDEM, ale LID není úplně blbý, EM?

Od velikosti ke komičnosti je pouze krok, řekl Napoleon po prohrané bitvě. Bárta po prohře podal na kočího trestní oznámení, že prej u soudu lhal a udělal ze škvarek škváru.

Penězovládci - závěrečné slovo

- Kellner financuje Klausovi trafiku,

- Bakala si otevřel pěstírnu pravicových výhonků (a pohonků) sponzorskými dary, z peněz, které mu přiklepla (vychází "přiklepnout" z kořene slova kleptoman? do slušného blogu se nehodí psát ukrad) levicová vláda,

- velkému taťkoví dluží všichni ti, kteří "poctivě" zbohatli na privatizacích, omluvu za to, že to bylo tak snadné, mohla to být větši challange, taťko, ale ten tvůj objev, když ses koukal na satelitní snímek planety Země a došlo ti, heuréka!, že je ta planeta vlastně modrá, a ne zelená, jako při pohledu z okna hrádečku. Tak to klobouk dolů, taťko, ty válíš!

- Bárta by i ráth také získal podíl, ale byl malý pán a možná i něčí slouha.

A kdo je tedy kdo?

Lodníci jsou penězovládci, jejich šrouby loutko politici a jiné maškary, jedno zdali píšou pravou rukou nebo levou (prdel si totiž s námi vytírají vždy stejnou).

A paluba? Koho ta zajímá! Žijme přítomností, tady a teď, rozkradmě co se dá (poslední roky je toho míň, avšak na "rozkrádání" se dá v dnešní době i vypůjčit v cizině, zlaté evropské fondy). Úroky zaplatíme z vyššího DPH (daně za všechno, ad absurdum přidáš něčemu hodnotu a tento tvůrčí akt ti stát zdaní, není lepší to nechat hnít?).

A že za 20 let budou důchodci žebrat a žrát omítku? Prosím vás, kdo ví, co bude za 20 let! (a třeba se u toho vyučí za zedníky).

Já jsem mladej, nějak dostudovanej, právník, co se na stará kolena už zařídil. Inu, právník koncipient je jako zlatý důl v Tanzánii. Se srdečným pozdravem a s láskou k levicovým idejím Vás z Floridy zdraví Standa G.

Na závěr odcituji z nejnovější zprávy NKU:

Padni komu padni, populární heslo socialistů, se u nás zcela vymyká statistické pravděpodobnosti. Některá čísla ještě nikdy nepadla.

1 http://zpravy.ihned.cz/c1-55350570-kellner-prezident-nema-odchazet-s-padesatitisicovou-rentou-proto-klause-podporim

2 http://zpravy.idnes.cz/bakala-byl-loni-nejvetsim-sponzorem-top-09-venoval-strane-8-milionu-10e-/domaci.aspx?c=A110330_164057_domaci_kop

3 http://www.novinky.cz/domaci/226891-sobotka-a-gross-tercem-trestniho-oznameni-kvuli-prodeji-okd.html

4 http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=748855

Autor: Patrik Schoupal | pátek 29.6.2012 20:06 | karma článku: 14.90 | přečteno: 1004x

Další články blogera

Patrik Schoupal

Dr. Bylinka aneb jak vydělávat na alternativní medicíně

Dostal jsem tip na velmi drahé produkty, které nabízí stránka www.drbylinka.cz a krátce vás s touto stránkou seznámím, ať máte přehled do čeho jdete. Za eshopem stojí Pavel Kařízek z Chýně.

30.10.2016 v 13:22 | Karma článku: 19.03 | Přečteno: 1379 | Diskuse

Patrik Schoupal

3 překvapivé doplňky pro léčbu nádorů mozku

V článku rozebírám 3 zajímavé doplňkové možnosti léčby u nádorů mozku, které v dosavadních studiích přinesly pozoruhodné výsledky. Jde o protivirový lék Valganciclovir, o protiparazitický lék Vermox a o perillyl alcohol.

11.6.2016 v 12:13 | Karma článku: 13.15 | Přečteno: 1781 | Diskuse

Patrik Schoupal

Sluníčkář brutálně napadl Konvičku

V malé vesnici Vyšní Lhoty u Frýdku Místku došlo dnes v odpoledních hodinách k brutálnímu napadení Konvičky. Místní jsou z činu zděšeni a obávají se venku venčit své psy.

26.3.2016 v 19:48 | Karma článku: 32.47 | Přečteno: 5364 | Diskuse

Patrik Schoupal

Náboženské blouznění Kateřiny Konrádové nebo promyšlený byznys plán?

V oblasti alternativní medicíny se pohybuje celá řada podivínů, šarlatánů, byznysmenů a nebo úplných magorů. A jednou za čas se někdo mezi dvěma kategoriemi přesune, např. se z byznysmena stane magorem.

23.3.2016 v 21:07 | Karma článku: 33.37 | Přečteno: 5474 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jitka Mikysková

Tajná dohoda s tzv. Islámským státem

Podle blízkovýchodního reportéra BBC Quentina Sommervilla existuje dohoda mezi Američany podporovanými kurdsko-arabskými Syrskými demokratickými silami (SDF) a radikály z tzv. Islámského státu,

18.11.2017 v 14:38 | Karma článku: 17.74 | Přečteno: 395 | Diskuse

Marek Hilšer

Jaký je odkaz 17. listopadu v roce 2017?

Připomínáme si 28 let od pádu zločinného komunismu. Jaký je odkaz tohoto výročí pro naši současnost a budoucnost?

18.11.2017 v 13:25 | Karma článku: 15.74 | Přečteno: 459 | Diskuse

Jaromír Petřík

Proč „Pražská kavárna“ zakázala Michalovi Horáčkovi projev na Václaváku?

Letošní oslavy 17. listopadu proběhly zcela v režii „Pražské kavárny.“ Její zástupci dovolili v Praze vystoupit pouze svým stoupencům, kteří jeden jako druhý hystericky opakovali fráze o ohrožení naší demokracie.

18.11.2017 v 12:39 | Karma článku: 39.34 | Přečteno: 1619 | Diskuse

Jan Dvořák

Bohuslav S. poprvé v zaměstnání (alternativní historie z roku 1994)

Ředitel se podíval do diáře, kde měl v „chlívečku“ pátek 6.11. poznamenáno: doktor. 9 - 9.20. Neznamenalo to však nic fatálního, jako je návštěva zubaře, ale seznamovací pohovor s novým zaměstnancem, právníkem.

18.11.2017 v 11:33 | Karma článku: 10.32 | Přečteno: 329 | Diskuse

Milena Poláková

Panoptikum města pražského, aneb manuál, jak neslavit, jak znectít...

Kalendářní svátek památného 17.11. 1989, se nám rok od roku jaksi vymyká z rukou. Ne, že bychom to sami chtěli, chtějí to však ti, které nikdo nezve, kteří se stále vnucují a jsou tímto nejen směšní a ohraní, ale hlavně trapní.

18.11.2017 v 10:35 | Karma článku: 37.23 | Přečteno: 1380 | Diskuse
Počet článků 28 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 6371

Absolvent FSS MU obor psychologie, sociologie. Tvořím internetové stránky o alternativních metodách léčby rakovin www.alternativnicesta.cz

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.